Rekrutacja dzieci do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych 2020/2021

Szanowni Rodzice Kandydatów!

W dniu 7 kwietnia 2020 r. godz. 13.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021. Publikacja nastąpi także na stronach internetowych przedszkoli oraz szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi.

W związku z powyższym dostaną Państwo informację na adres e-mail podany podczas rejestracji dziecka w systemie elektronicznym o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu dziecka do przedszkola  lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Powyższą informację można również sprawdzić logując się na konto dla rodzica w systemie rekrutacji dzieci.

W przypadku zakwalifikowania Państwa dziecka do przedszkola  lub oddziału przedszkolnego należy zalogować się na  konto:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialapodlaska i wykonać operację „Potwierdź wolę”.

Potwierdzenie woli w systemie rekrutacji będzie możliwe od dnia 7 kwietnia 2020 r. od godziny 13.00 do 15 kwietnia 2020 r. do godziny 15.00. Pisemne oświadczenie woli, będzie można dostarczyć po odwieszeniu zajęć w przedszkolach.

W dniu 17 kwietnia 2020 r. na stronach internetowych przedszkoli i szkół  podstawowych z oddziałami przedszkolnymi zostaną opublikowane listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

W razie jakichkolwiek pytań czy trudności prosimy o kontakt telefoniczny z przedszkolem lub szkołą podstawową z oddziałami przedszkolnymi.

Bialskie Domowe Przedszkole on-line

Prezydent Miasta Pan Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zapraszają wszystkie dzieci do udziału w zabawach i lekcjach on-linie na oficjalnym profilu miasta na Facebooku w ramach nowej akcji pt. Bialskie Domowe Przedszkole.

>>> LINK DO STRONY <<<

Ogłoszenie

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE SPRAWY ZWIĄZANE Z REKRUTACJĄ DO PRZEDSZKOLI BĘDĄ ZAŁATWIANE TELEFONICZNIE LUB ONLINE

dyrektor przedszkola
Ewa Dąbrowska-Gomółka

Rekrutacja do kl I

Drodzy Rodzice!
 Przypominamy, że do 31 marca 2020r.
trwa rekrutacja do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 2.
W związku z nadzwyczajną sytuacją
WYPEŁNIONE WNIOSKI PROSIMY:
• przesłać listownie,
• przesłać skan lub zdjęcie wniosku zrobione telefonem
                (oryginał dostarczyć po zakończeniu zawieszenia zajęć)
• W wypadku braku możliwości uzupełnienia wniosku prosimy o przesłanie prośby
               o przyjęcie dziecka do szkoły na adres e-mail szkoły
               (uzupełniony wniosek dostarczyć po zakończeniu zawieszenia zajęć).
• Telefonicznie pod numerem 83 3416765

Wniosek i oświadczenie o przyjęcie dziecka spoza obwodu
zostały zamieszczane na naszej stronie internetowej
https://www.sp2-biala-podlaska.eu/ w zakładce rekrutacja.

ZAPRASZAMY !