Informacja o rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2019/2020

Link do systemu rekrutacji (kliknij na obrazek):

Informujemy Rodziców, iż w dniach od 20 maja, godz. 8.00 do 31 maja, godz. 15.00 odbędzie się rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca w przedszkolu dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 l.

W rekrutacji uzupełniającej mogą brać udział dzieci  z miasta i spoza miasta Biała Podlaska.

Prosimy Rodziców o przestrzeganie terminów rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.

Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 31.05.2019 r. do godz. 15.00.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Biała Podlaska Nr 12/19 z dnia 22 stycznia 2019 r.

Uchwała Nr IV/25/19 Rady Miasta z dnia 28 stycznia 2019 r.

Informacja dla rodziców dzieci przyjętych w pierwszej rekrutacji

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Marii Kownackiej w Białej Podlaskiej zaprasza rodziców dzieci przyjętych do przedszkola w systemie elektronicznym do odpisania deklaracji dotyczących czasu pobytu i wyżywienia dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020 w terminie od 13.05.2019r. do 31.05.2019r.

Deklaracja - dzieci 3-5 l.

Deklaracja - dzieci 6 l.

NABÓR ELEKTRONICZNY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2019/2020

Link do systemu rekrutacji (kliknij na obrazek):

Szanowni Państwo …

Zapisy dzieci do przedszkoli są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2019/2020.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie od 01.02.2019 r. do 15.02.2019 r.

Nabór na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 4 marca 2019 r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.

√       System zostanie uruchomiony 4 marca 2019 roku o godz. 8.00.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 19.03.2019 r. do godz. 15.00.

Uchwała Nr IV/25/19 Rady Miasta z dnia 28 stycznia 2019 r.

WAŻNE DATY:

Rodzice mają możliwość wprowadzania zgłoszeń kandydatów do przedszkola do 19 marca 2019 r. do godz. 15.00.

Po tym terminie system zostanie zamknięty.

8 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. W okresie od 8 do 12 kwietnia 2019 r. do godz.15.00 rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli (przez system elektroniczny z konta dla rodzica  lub bezpośrednio  w placówce)  zapisu dziecka do wybranego przedszkola.

W dniu 17 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.