foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Aktualności naszej grupy

Nauczycielki grupy:

  • Stanisława Sałamach
  • Barbara Sałata

 

Aktualności:      

  • 29.01.2019 r. Zajęcia na kole garncarskim, koszt zajęć 7 zł.;
  • 06.02.2019 r.Bal karnawałowy
  • 08.02.2019 r. godz. 9.00 wyjście na kolejne zajęcia do biblioteki Barwnej
  • 27.02.2019 r. godz. 9.00 wyjście na kolejne zajęcia do Muzeum Południowego Podlasia, koszt zajęć 8 zł.

Jak kiedyś kserowano?

Dzisiaj na zajęciach (29.01.2019 r.) nasza Pani zaprosiła nas do miejsca gdzie stoi ksero i pokazała nam jak kseruje się różne dokumenty, obrazki, żeby otrzymać kopię. Następnie w sali opowiedziała jak kiedyś ludzie tworzyli kopie różnych dokumentów, używając tzw. kalki. Sami mogliśmy spróbować swoich sił właśnie w takim ręcznym kserowaniu.

Co to wolontariusz?

W czwartek (23.01.2019r.) odwiedzili nasze przedszkole wolontariusze z Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej. Wolontariusze opowiedzieli nam o swojej pracy, co to jest wolontariusz i na czym polega wolontariat. Uświadomili nam, że my również możemy pomagać. Wolontariusze zorganizowali nam dużo zabaw. Nasza sala zamieniła się w salę zabaw, w salon fryzjerski i salon tatuażu.

Nietypowe zajęcia zoologiczne

Do naszego przedszkola przyjechało Mini ZOO. Zobaczyliśmy żywe okazy niektórych zwierząt. Mogliśmy też dotknąć je a nawet wziąć na ręce. Mieliśmy  również zadanie do wykonanie tj. odszukać szkielet dinozaura  czyszcząc pędzelkiem w piasku. Na koniec otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomiki i jajo dinozaura.

Przedstawienie w Wspólnym Świecie

Na zaproszenie dzieci i nauczycieli ze ,,Wspólnego Świata” jeździliśmy na teatrzyk pt. ,, Przygody bobra Borysa”. Po obejrzeniu przedstawienia odpowiadaliśmy na szereg zagadek, które były nagradzane. Na koniec panie poczęstowały nas pysznymi ciasteczkami.

Copyright 2019  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.