Aktualności naszej grupy

• Stanisława Sałamach
  • Barbara Sałata

Aktualności:

• 10.04.2019r.- zajęcia otwarte dla rodziców w formie warsztatowej – wykonanie palm wielkanocnych;
  • Udział grupy w konkursie na Palme Wielkanocną –BCK;
  • 11.05.2019r.- udział grupy w pokazie tańca ”Polonez 2019” w Szkole Nr 5;
  • Wycieczka w ramach poznawania zawodów do Jednostki Wojskowej w Roskoszy;
  • 28.05.2019r. wtorek godzina 16.00- Święto Rodziny-piknik rodzinny- w Ośrodku Agroturystycznym Wiosenny Wiatr w Woskrzenicach Małych;
  • 17.06.2019r.- wycieczka do Warszawy;
  • 25.06.2019r.- uroczyste zakończenie roku szkolnego;

Zajęcia otwarte dla rodziców w formie warsztatów

W dniu 10.04.2019r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w formie warsztatów. Wspólnie z rodzicami robiliśmy wielkanocne palmy. Celem zajęć było przybliżenie niektórych tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozwijanie poczucia estetyzmu i rozbudzanie wyobraźni. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera świąteczna.Zachęcamy do udziału w tego typu zajęciach, bo cóż jest piękniejszego, jak uśmiech i zadowolenie dziecka, kiedy może w swoim przedszkolu być nie tylko z panią i kolegami, ale również z rodzicami.

Sprzątamy nasze miasto

Dnia 29 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji "Sprzątania miasta".