Leśnik

12 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panią z Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu.

Tematem przewodnim była "ZIMA W PARKACH KRAJOBRAZOWYCH".

Dzieci poznały wiele gatunków ptaków występujących w Polsce oraz dowiedziały się jak dokarmiać ptaki i zwierzęta zimą.

"Aniołkowe granie"

W środę 11 stycznia grupa PSZCZÓŁKI reprezentowała nasze przedszkole w koncercie charytatywnym pod honorowym patronatem Michała Litwiniuka Prezydenta Miasta Biała Podlaska

"Aniołkowe granie" -wspierającym rodzicielstwo zastępcze.

Dzieci zaprezentowały się wspaniale. W przedszkolu zorganizowana była zbiórka darów (zabawek, słodyczy i przyborów szkolnych), które po koncercie zostały przekazane w formie paczek, dzieciom z rodzin zastępczych przez Mikołaja.  Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom i dzieciom. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tak wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.

MALI WIELCY ODKRYWCY

Grupa PSZCZÓŁKI dołączyła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego

MALI WIELCY ODKRYWCY.

W grudniu zakończyliśmy pierwszą etap -WYNALAZKI!

"Jeżyk z gałganka"

21 grudnia dzieci z naszej grupy wybrały się na autorski spektakl teatralny,

zorganizowany przez studentów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II.

Była to opowieść o przedświątecznych losach małego Jeżyka i sile przyjaźni, współpracy oraz o sytuacji leśnych zwierząt zimą.