AKTUALNOŚCI GRUPA III

-Beata Klimiuk

Najbliższe wydarzenia:

16.04.2019- wyjście do Multicentrum

26.04.2019- godz 15.30 zebranie z Rodzicami  w sprawie przekazania informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole.  Prosimy o przybycie.

26.04.2019- uroczystość z okazji 3 Maja, prosimy o ubranie dzieci na galowo

09.05.2019- godz 9.00 zajęcia dla dzieci z dietetykiem promujące zdrowy styl życia

11.05.2019- udział dzieci w konkursie tanecznym "Polonez 2019". Tego dnia (SOBOTA) GODZ 9.30 SPOTYKAMY SIĘ Z DZIEĆMI I RODZICAMI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W BIAŁEJ PODLASKIEJ by zaprezentowań nasz taniec.

Warsztaty wielkanocne

Z okazji zbliżającej się niedzieli palmowej dzieci wspólnie z rodzicami wykonały palmy wielkanocne, z gałązek wierzbowych, kolorowych kwiatów, bukszpanu, barwinku. Dzieci i rodzice byli bardzo zadowoleni, a palmy wielkanocne będą wspaniałą wielkanocną dekoracją podczas świąt.

Palmy - warsztaty

Witam

Zapraszam rodziców na warsztaty integracyjne , które odbędą się w naszym przedszkolu dnia 10.04.2019 ( środa) o godz.15.00.

Będziemy wspólnie z dziećmi wykonywać palmy wielkanocne

Beata Klimiuk

Kuchnia molekularna

Warsztaty z kuchni molekularnej - po prostu super .Mieliśmy możliwość wziąć udział w mega ciekawych doświadczeniach, spróbowaliśmy własnoręcznie zrobionych lodów, chipsów z melisy oraz soku pomarańczowego . Niezapomniane wrażenia , dziękujemy za bardzo ciekawe zajęcia.