Święto Rodziny w Grill Parku - 5 czerwca 2019

Jak co roku bardzo uroczyście obchodziliśmy Święto Rodziny, czyli Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka.

Dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze i piosenki oraz wręczyły drobne upominki. Nasze pociechy otrzymały również prezenty o które zadbały mamy z Rady Rodziców.

Na koniec biesiadowaliśmy przy grillowanych kiełbaskach i wspólnie bawiliśmy się w gry terenowe. Wszystkim dopisywały dobry humor i pogoda.

25 maja - Festyn Rodzinny

Festyn zorganizowany był na naszym placu przedszkolnym pod hasłem ,,Poznajmy się". Było wiele atrakcji dla dzieci przyjętych od nowego roku szkolnego 2019/2020. Poszczególne grupy wiekowe zaprezentowały nowym przedszkolakom krótką część artystyczną, a studenci AWF przygotowali różne konkurencje sportowe dla dzieci. Na zakończenie wszyscy uczestnicy festynu otrzymali balony, lizaki i watę cukrową.

Aktualności grupy

Nauczycielki:

• Krystyna Duchnowska
  • Anna Tomczuk

Nadchodzące wydarzenia:

• 05.06.2019 r. - Święto Rodziny godz. 1530 Grill Park

Spotkanie z Leśnikiem

Dnia 25 kwietnia 2019 r. odwiedziły nas Panie z Nadleśnictwa Biała Podlaska. Opowiedziały na czym polega ich praca, wytłumaczyły jakich zasad należy przestrzegać w lesie oraz jak należy dbać o środowisko.