AKTUALNOŚCI NASZEJ GRUPY

• Agata Żuk
  • Ewelina Łukaszuk

ODDZIAŁ MOTYLKÓW JEST CZYNNY W GODZINACH 7.30-17.30

Zajęcia z języka angielskiego w naszej grupie odbywają się w PONIEDZIAŁKI I WTORKI o godz. 9:15-9:30

Zajęcia rytmiczno - taneczne  odbywają się w PIĄTKI o godz. 10:45-11:00

Konsultacje indywidualne z Rodzicami odbywają się na prośbę Rodzica od godziny 17:00

Zebranie

Informujemy, że zebranie z Rodzicami odbędzie się  9 maja 2022 r. w sali grupy "Motylki" o godzinie 17:00. Zapraszamy

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

5 maja 2022r. Motylki uczestniczyły w akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, która była przedstawiana przez dzieci z grupy Żabki. Głównym zadaniem przedszkola jest budzenie u dzieci miłości do małej i wielkiej Ojczyzny. Motylki poznały symbole Polski: godło, biało - czerwoną flagę i hymn.
Wiedzą, że miłość do Polski objawia się szacunkiem do jej symboli i troską o jej dobro.

Dzień Ziemi

22 kwietnia w Dzień Ziemi nauczycielki z Klubu Ekologicznego wystawiły dla przedszkolaków teatrzyk, w którym poruszyły zagadnienia z zakresu ekologii. Dzieci dowiedziały się jak należy segregować śmieci, by nasza Ziemia była szczęśliwa. Na zakończenie każde dziecko przyrzekało, że będzie chronić przyrodę i dostało nasionka kwiatów do posiania.

Chcemy poinformować, że w dniu 23 kwietnia (podczas akcji sprzątania parku przy PKP) zostały przekazane nakrętki, które Motylki zbierały w ramach programu "Nakrętkowy zawrót głowy".

Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska!

Światowy Dzień Książki

W dniu 21 kwietnia świętowaliśmy zbliżający się Światowy Dzień Książki wraz z uczennicami klasy VII, SP Nr 3. Dziewczynki odwiedziły nas wraz ze swoją nauczycielką j. polskiego - panią Jolantą Górską. Przybyły, by w strojach postaci z popularnych książek przeczytać przedszkolakom kilka znanych bajek i wierszy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały starszych koleżanek, dla których tego rodzaju występ, przed takim gronem, stanowił nie lada wyzwanie;)