INFORMACJE NASZEJ GRUPY:

nauczycielki: Krystyna Reluga, Anna Adzinkiewicz

06.12.2018 - spotkanie z Mikołajem :)

18.12.2018 - wyjazd autokarem na bożonarodzeniowy teatrzyk do PSW. (koszt wyjazdu 5 zł od dziecka)

19.12.2018, o godz. 16.00  - Jasełka

07.01.2019, godz. 16.00 - kolejne spotkanie w ramach programu "Pobawmy się razem", na które zapraszamy rodziców. Temat zajęć "Tupu tup, po śniegu..." - zabawy logorytmiczne

DZIĘKUJĘ!!!

rodzicom, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w zajęciach otwartych pt" Małe rączki - wielkie sprawy"

Krystyna Reluga

spotkanie z Mikołajem :D

Na to spotkanie czekaliśmy już od dawna.....

Przepiękną fotorelację przygotował tata Agatki. Bardzo dziękujemy :)

Pieczemy pierniki

Przygotowań do kiermaszu ciąg dalszy..... Dziś wspólnie piekliśmy pierniki, które będzie można kupić na naszym kiermaszu bożonarodzeniowym, ale my już wiemy, że są mniam....., kto nie spróbuje niech żałuje  :D

Przygotowujemy się do kiermaszu

Praca wre.... przygotowujemy ozdoby bożonarodzeniowe, które sprzedamy podczas kiermaszu w przedszkolu, z którego dochód przeznaczymy na wsparcie powstającego w naszym mieście Centrum Pomocy Dzieciom z Autyzmem. Zajęcia zorganizowane w ramach programu własnego "Pobawmy się razem". temat spotkania "Małe rączki - wielkie sprawy..."