Grupa I Krasnoludki

Stanisława Sałamach

Dorota Jurga

Drodzy Rodzice!!!

Dostosowując się do nowych wyzwań, spowodowanych koniecznością pozostania naszych przedszkolaków w domach, na naszej stronie przygotowana została nowa zakładka "Domowe Przedszkole". Będziemy w niej publikować materiały edukacyjne, propozycje spędzania czasu w domu, znajdzie się również coś dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Drodzy Rodzice,

zachęcamy  do włączania się w proponowane działania,  które będą  pojawiały się w zakładce naszej grupy. Zależy nam na kontakcie z Państwem poprzez pocztę elektroniczną, nasze adresy  :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o wysyłanie zdjęć  przedstawiających wasze formy spędzania czasu z dziećmi na podane wyżej adresy. Dzielcie się również zdjęciami ze wspólnych działań i zabaw. Wszelkie prace wykonane przez dzieci należy zbierać i po powrocie do przedszkola przynieść.

Zajęcia zdalne na tydzień 30.03.2020 – 03.04.2020 r

30.03.2020 – 03.04.2020 r

BAŚNIE , BAJKI , BAJECZKI

Aktywność i działalność dziecka

Cele operacyjne

Rozwiązywanie zagadek ,, Jaka to bajka?”

- rozpoznaje obrazki i rekwizyty pochodzące z poszczególnych bajek

Historyjka obrazkowa         ,, Czerwony Kapturek”

- ustala kolejność zdarzeń

Słuchanie piosenki        " Witajcie w Naszej Bajce" -Pana Kleksa