ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

Odwiedzili nas niesamowici goście. Postacie z bajek reprezentowane przez uczennice Szkoły Podstawowej Nr 3, podbiły serduszka naszych żabek.

Dziewczynki przeczytały bajki naszym przedszkolakom co sprawiło nam ogromną radość , tym bardziej, że to był czas wolny od lekcji uczennic.

Dziękujemy babci Marysi, która jest nauczycielką języka polskiego i przygotowała nam taką miłą niespodziankę.

Dzień Ziemi...

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji dzieci przyszły ubrane do przedszkola na zielono lub niebiesko, w kolorach Ziemi.  Nauczycielki opiekujące się Klubem Ekologicznym Panie: Beata Klimiuk, Agata Żuk, Dorota Plebanowicz, Ewelina Łukaszuk i Magdalena Hawryluk zaprosiły wszystkie dzieci na teatrzyk w którym same występowały. Przekazały nam jak dbać o Ziemię, jak ją chronić, co możemy dla niej zrobić. Na zakończenie wszyscy ślubowaliśmy być strażnikami przyrody i dostaliśmy nasionka kwiatów do posiania.