Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wizyta Pana Policjanta z Psem Bolo

W naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć wspaniałych gości funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej Pana Mariusza Wójcika tatę Gabrysi i psa Bolo. Pan Mariusz pracuje z Bolem jest jego opiekunem i szkoleniowcem. dzieci miały okazję posłuchać jak zwierzę jest ważne w pracy policji oraz zobaczyć co potrafi. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania związane z pracą pana Mariusza.

Bolo i Pan Mariusz skradli serca dzieci. Kto wie może nasze przedszkolaki zostały zainspirowane i pójdą w ślady naszego gościa.

 

Copyright 2023  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.