Wycieczka Motylków do Parku

Dziś wybraliśmy się na wspólny pierwszy spacer do Zespołu pałacowo- parkowego Radziwiłłów. Wycieczka była ciekawym i nowym doświadczeniem

bo to było pierwsze wspólne wyjście. Nic tak nie uczy jak wspólne podróże. Krótka fotorelacja ze spaceru Motylków.

Zajęcia w ramach programu Kubusiowi Przyjaciele Natury

Po raz kolejny w naszej grupie odbyły się zajęcia w ramach programu Kubusiowi Przyjaciele Natury.

Celami programu jest:

• Popularyzacja ochrony przyrody, zasad ekologii, aktywnego spędzania czasu wśród przedszkolaków,
  • Wzrost świadomości ekologicznej wśród dzieci.
  • Zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu i ruchu.
  • Uczenie dzieci kreatywnego myślenia, samodzielności i podejmowania inicjatyw.

W trakcie ostatnich zajęć dzieci miały możliwość zabawy z tablicą interaktywną.

"Alicja w zaczarowanej krainie"

Pokaz filmowy 3d w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji. Podczas seansu dzieci zobaczyły  elementy teatru ognia, tańca na szarfie, ledowe show oraz interaktywną grę Kapelusznika. Założenie okularów 3d było nowym doświadczeniem dla naszych dzieci. Wielką radość sprawił Motylkom pokaz baniek mydlanych. Każde dziecko dostało na koniec książeczkę z Labiryntem.

policja

Policja odwiedziła nasze przedszkole .Dzieci miały okazję zobaczyć motocykle policyjne.

DZIEŃ DZIECKA MOTYLKÓW

DZIEŃ DIECKA to jeden z najwspanialszych dni w roku. Dzieckiem  jak najdłużej każdy chce być.

W dniu święta dzieci odbyło się w naszej grupie wiele działań animacyjnych. Hasłem przewodnim był Dzień Sportu i mała Olimpiada Przedszkolna. Przedszkolaki wzięły udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez swoje panie nauczycielki. Motylki z uśmiechem i radością uczestniczyły w kolejnych stacjach. Atrakcją sportową była także wizyta  trenera piłki nożnej  Pana Kamila Matczuka ze Szkółki Piłkarskiej AT CHAMPION. Pan Kamil poprowadził kilka zabaw sportowych z piłką ze wszystkimi grupami z naszego przedszkola. Dziękujemy Bardzo. Dzieci dopingowały się wzajemnie , było mnóstwo śmiechu i ruchu. Przedszkolaki z naszej grupy zostały nagrodzone medalami za 1 wsze miejsce we wszystkich konkurencjach.

Dzień obfitował w mnóstwo innych zabaw i gier, ulubionych przez motylki ( zabawy z chustą animacyjną , tańce połamańce, malowanie twarzy i wiele innych).Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i organizację  dzieciom słodkości niespodzianek.