Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Grupa II Motylki

Nauczycielki:

  • Beata Klimiuk
  • Anna Adzinkiewicz

 

Drodzy Rodzice!!! 

Dostosowując się do nowych wyzwań, spowodowanych koniecznością pozostania naszych przedszkolaków w domach, na naszej stronie przygotowana została nowa zakładka "Domowe Przedszkole". Będziemy w niej publikować materiały edukacyjne, propozycje spędzania czasu w domu, znajdzie się również coś dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

 

DRODZY RODZICE

Zachęcamy do włączania się w proponowane działania , które będą pojawiały się na stronie internetowej naszego przedszkola oraz naszej grupie na FB.

Do kontaktu ze mną proponuję adres skrzynki e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., komunikator messenger Beata Klimiuk ; na które możecie państwo wrzucać fotki pokazujące aktywność dydaktyczną oraz fizyczną  swojego dziecka.

Wszelkie prace wykonane przez dzieci należy zbierać i po powrocie do przedszkola przynieść.

Proszę również dołączenie do naszej grupy na FB " GRUPA MOTYLKI2019/2020 PRZEDSZKOLE NR 3 BP "

Copyright 2020  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.