Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż częściowe otwarcie przedszkola nastąpi 18 maja 2020r.
W związku z powyższym prosimy chętnych rodziców o wypełnienie deklaracji i dostarczenie osobiście lub przesłanie skanu na adres e-mail przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 maja godz. 12.00.

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi, w pierwszej kolejności z przedszkola korzystają te dzieci, których  rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu (dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych).

Jednocześnie informujemy, iż w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola, organizacja realizacji zadań wychowawczo-dydaktycznych kontynuowana będzie na dotychczasowych warunkach z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Ewa Dąbrowska-Gomółka
Dyrektor Przedszkola

 

Copyright 2022  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.