Akcja szycia maseczek ochronnych "Pomoc szyta na miarę"

Nasze przedszkole zorganizowało akcję szycia maseczek ochronnych "Pomoc szyta na miarę" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Celem projektu było zaangażowanie społeczności przedszkolnej w akcję mającą na celu ochronę życia i zdrowia oraz wspieranie dzieci i ich rodzin w walce z epidemią.

DEKLARACJA NA WAKACJE

Drodzy Rodzice !

Prosimy o wypełnienie deklaracji dla dzieci zgłoszonych na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu do Przedszkolu Samorządowym nr 3 im. Marii Kownackiej
w Białej Podlaskiej.

Wypełnione  i zeskanowane  przez rodziców deklaracje prosimy przesłać
na adres e-mail przedszkola -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dostarczyć osobiście do dnia
19 czerwca 2020r. (piątek).

Ewa Dąbrowska-Gomółka

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 3

w Białej Podlaskiej

1. DEKLARACJA

2. UPOWAŻNIENIE ODBIERANIA DZIECKA

3. OŚWIADCZENIE O WIELODZIETNOŚCI

Praca przedszkola w okresie wakacji 2020 roku

Szanowni państwo,
przypominamy, że Przedszkole Samorządowe Nr 3 pełni dyżur w miesiącu lipcu. Zgłoszenia dzieci  na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola oraz innych placówek dyżurujących w miesiącu sierpniu prosimy przesyłać  drogą mailowa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub informować telefonicznie do 10 czerwca 2020r.

Informacje organizacyjne zostaną podane do wiadomości zainteresowanym Rodzicom w późniejszym terminie.

Przypominamy, iż zgodnie z wytycznymi, w okresie wakacji,  do przedszkola w pierwszej kolejności  powinny uczęszczać te dzieci, których rodzice oboje pracują i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Przedszkola dyżurujące w lipcu 2020r. – 3, 6, 7, 17

Przedszkola dyżurujące w sierpniu 2020r. – 11, 13, 15, 16

Ewa Dąbrowska-Gomółka

Zaproszenie do konkursu dla dzieci "Niezłe ziółko"

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów zapraszamy dzieci do aktywnego udziału w konkursie „Niezłe ziółko” dotyczącego ziół. Organizatorem Konkursu jest Województwo Lubelskie,                                                    a wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie.                                                                                            Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącym konkursu. Poniżej znajduje się regulamin konkursu  i karta zgłoszenia.

Karta zgłoszenia