Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dziękujemy Wam za wolność ...

Dużo w tym roku mówimy o niepodległości, wolności i o trudzie ludzi, którzy o nią walczyli. W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych wybraliśmy się 31 października na groby żołnierzy, które znajdują się na cmentarzu parafialnym. Dzieci zapaliły lampki i pozostawiły na grobie wykonane grupowo serce - symbol naszej wdzięczności za wolność, za trud walki i odwagę, za poświęcone życie...

"Biedronki" bardzo przeżywały tą wizytę, która zakończyła się troszkę bolesną przygodą: Jeden z paluszków, bardzo dyskretnie dokonał próby sprawdzenia czy płonąca lampka faktycznie, jak mówiła pani i kolega, jest bardzo gorąca i stało się... Udaliśmy się do apteki, gdzie za fachową radą pani farmaceutki opatrzyliśmy paluszek bardzo dzielnej Zosi. To był dzień wielu emocji...

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.