Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Sukcesy i zajęcia dodatkowe...

Dużo czasu, energii, cierpliwości musiał poświęcić Wiktor, by zdobyć tyle dyplomów i kolejne stopnie w sztuce walki, która ma na celu samoobronę, polega na poddawaniu ciała kontroli umysłu i samodoskonaleniu. Mimo sukcesów, po rozmowie z naszym bohaterem, dowiedziałam się, że zrezygnował. Teraz będziemy czekać na gole wbite do bramki:). Dyplomy zrobiły ogromne wrażenie na dzieciach i każdy próbował zmieścić się na zdjęciu obok Wiktora.

 Przy tej okazji, jako nauczyciel dodam, że zajęcia dodatkowe to świetny sposób na rozwijanie umiejętności dziecka pod okiem fachowców. Mają na celu integrację społeczną dziecka. Malec ma szansę przebywać z dziećmi
o podobnych zainteresowaniach i uczy się współpracować w zespole. Na tego typu spotkaniach dziecko nie tylko pracuje nad swoim talentem, ale także ćwiczy umiejętność życia społecznego, sztukę negocjacji, przyjmowanie pochwał
i krytyki.
Najważniejsze jest, aby dać dziecku możliwość wyboru.
Jestem jak najbardziej za wspieraniem i rozwijaniem pasji naszych dzieci, ale wybranych wspólnie i świadomie tak, aby nie kolidowało to z nauką, zabawą, czasem wolnym i rodzinnymi chwilami, które są bezcenne a przede wszystkim za tym, by dziecko miało możliwość podjęcia decyzji o rezygnacji. Pozwólmy mu błądzić
i poszukiwać.

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.