Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NASZE SUKCESY...

Każdy w grupie już nie jeden raz odniósł sukces: był bardzo aktywny na zajęciach, pięknie zrobił pracę plastyczną, sam założył kurtkę czy poprawił idealnie po linii itp.. W tym roku szkolnym sukcesy "wyszły" poza przedszkole: Zosia w listopadzie dostała nagrodę za udział w konkursie plastycznym "100 zawodów na 100-lecie niepodległości" organizowanym przez Branżową Szkołę Rzemieślniczą. Nadia natomiast została wyróżniona w konkursie organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 13 - "Anioły Bożonarodzeniowe". Wszyscy się bardzo cieszymy!

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.