Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pociągiem do Chotyłowa ...

Korzystając z pięknej pogody września i zaproszenia naszego kolegi - Maćka, który niestety nie chodzi już do naszej grupy, bo wyprowadził się
z Białej Podlaskiej udaliśmy się na pierwszą naszą wycieczkę: pociągiem do Chotyłowa. Sama podróż stanowiła dużą atrakcję. Oczekując na pociąg zajrzeliśmy do pani dyżurnej ruchu i porozmawialiśmy ze strażnikami kolei. Potem na peronie w Chotyłowie przywitał nas Maciej ze swoją mamą, która na podwórku domu przygotowała dla dzieciaków wspaniałe atrakcje i słodki poczęstunek. Cudowna pogoda, spaniała zabawa i fajne towarzystwo spowodowało, że łezka kręciła się w oku, kiedy trzeba było już wracać...

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.