Cała Polska czyta dzieciom 2019

Podczas tegorocznej akcji " Cała Polska czyta dzieciom" nasze przedszkole zorganizowało konkurs w którym naszym przedszkolakom czytali tatusiowie.

Dziękujemy tatusiom naszych pszczółek tj;

1.  Tomka Filipiuka

2.  Bruna Bobruka

3.Igora Samociuka

4. Kacpra Muchli

5. Moniki Maksymiuk

6. Michała Mikołajewskiego

7. Paulinki Szybiak

8. Tymona Matejuka

9. Mateusza Wróbla

10. Milenki Steciuk

11. Kacpra Zbanskiego

W Nadleśnictwie

Dnia 16.05.2019r. wybraliśmy się z wizytą do Nadleśnictwa w Białej Podlaskiej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały Pani Leśnik, która opowiadała o przyrodzie, leśnych zwierzętach i roślinności. Dzieci uczyły się rozpoznawać drzewa po liściach, dowiedziały się jakie zwierzęta i ptaki najczęściej zamieszkują bialskie lasy. Utrwaliły sobie również zasady zachowywania się w lesie. Po drodze zatrzymaliśmy się na chwilę przy Pomniku 34 Pułku Piechoty w Białej Podlaskiej.

Zajęcia z dietetykiem

Dnia 09.05.2019r. odbyły się ciekawe zajęcia z Panią Dietetyk, podczas którego dzieci dowiedziały się w jaki sposób żywność wpływa na nasze zdrowie i codzienne funkcjonowanie.

Dzień otwarty w Medyku

Skorzystaliśmy z zaproszenia bialskiej szkoły medycznej "Medyk", który obchodził dzień otwarty. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pracy opiekuna medycznego, kosmetyczki, pielęgniarki , nauczyliśmy się jak udzielać pierwszej pomocy .A na placu przed szkołą skorzystaliśmy z z wielu zabaw takich jak malowanie twarzy, baniek mydlanych , balonów itp.

Konkurs Teatralny PUCHATEK

Kolejny raz wzięliśmy udział w konkursie teatralnym " Puchatek" organizowanym przez Klub Kultury "Eureka". Wystawiliśmy przedstawienie  o tematyce wiosennej pt " Na łące