Zajęcia otwarte pt: "Wszstko gra"

20 maja odbyły się kolejne zajęcia w ramach programu własnego "Pobawmy się razem". Zajęcia "Wszystko gra" oparte były na metodzie aktywnego słuchania muzyki B. Strauss. Dzieci i rodzice bawili się przy muzyce oraz własnoręcznie przygotowali instrumenty.

To były ostatnie zajęcia z całego cyklu. Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Czas poświęcony dzieciom to najlepszy prezent jaki we współczesnym, zaganianym świecie można podarować swoim pociechom.

Cała Polska Czyta Dzieciom

Jak co roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska czyta dzieciom. W tym roku szczególnie zaprosiliśmy do czytania tatusiów naszych przedszkolaków..., ale nie tylko.

Serdeczne podziękowania składamy w szczególności:

Panu Robertowi Pańczukowi,

Panu Adrzejowi Modrzewskiemu,

Panu Rafałowi Szybiakowi oraz

Pani Monice Pańczuk-Kondraszuk,

Pani Monice Chilczuk-Chybowskiej.

Gościem specjalnym zwieńczenia całej akcji był pan Jacek Daniluk - pisarz dziecięcy, który zaprezentował dzieciom swoją twórczość oraz prowadził rozmowy w oparciu o morały jakie wypływają z jego wierszy. w spotkaniu brały udział dzieci z całego przedszkola