foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Spotkanie z pracownikiem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej z Białej Podlaskiej

    W dniu 16.04.2019r. w naszym przedszkolu gościliśmy pracowników Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej z Białej Podlaskiej. Wzięliśmy udział w akcji edukacyjnej pt. "Lekcja ciepła". Projekt ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych u dzieci, edukację w zakresie racjonalnego korzystania z ciepła jak również zrozumienie procesu produkcji ciepła i ciepłej wody.

Podczas zajęć przybliżono dzieciom tematykę energii cieplnej w życiu codziennym oraz podkreślono konieczność dbania o środowisko naturalne. Wykorzystana została w tym celu książeczka o "Czerwonym Kapturku w mieście". Do znanej i lubianej bajki o Czerwonym Kapturku dopisano bowiem ciąg dalszy. W nowych przygodach Czerwony Kapturek razem z babcią przeprowadził się do miasta. Po zakończeniu lekcji, dla utrwalenia treści przekazywanych informacji każde dziecko otrzymuje na pamiątkę egzemplarz książeczki o Czerwonym Kapturku.

 

 

Copyright 2020  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.