Grupa V Żabki

Anna Tomczuk

Aktualności:

Spotkanie z policjantem

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Dzień Chłopaka

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczyły specjalne opaski „Superman”. Były także drobne upominki i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi.