Dzień Babci i Dziadka

Choroby serca - najważniejsze informacje, które mogą uratować życie -  Oromed.pl

Uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA odbędzie się

2 lutego 2023 roku o godzinie 16.00 w sali BIEDRONEK.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nauczycielki :

Monika Kruk

Agata Żuk

Oddział czynny w godzinach 8.00-16.00

DYŻUR PORANNY:

6.30- 7.30 KRASNOLUDKI

7.30- 8.00 PSZCZÓŁKI

DYŻUR POPOŁUDNIOWY:

16.00- 16.30 PSZCZÓŁKI

16.30-17.30MOTYLKI

STUDENCI DZIECIOM

Nasze przedszkole odwiedzili studenci ABNS  im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej z inscenizacją wierszyków J. Tuwima, J. Brzechwy, W. Chotomskiej.

Naszym Biedronkom bardzo się podobało i nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

GRA PLANSZOWA

Gry planszowe to świetna zabawa, zwłaszcza wtedy gdy uczestniczymy w nich całym sobą!

Gry planszowe ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, wspomagają koncentrację uwagi oraz pobudzają wyobraźnię.

"Jeżyk z gałganka"

Nasza grupa wybrała się na świąteczne przedstawienie "Jeżyk z gałganka", które zostało przedstawione przez studentów Akademii Bialskiej tuż przed świętami Bożego Narodzenia.