foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

AKTUALNOŚCI GRUPA III

Nauczycielki:

-Agata Żuk

-Beata Klimiuk

 

Najbliższe wydarzenia:

 

22.01.2019r.- koncert zespołu Limbos

24.01.2019r.- spotkanie z wolontariuszami Caritas

25.01.2019.- wyjazd na rozstrzygnięcie konkursu "Przegląd Jasełek i przedstawień Bożonarodzeniowych"- prosimy Rodziców o ponowne przygotowanie strojów zgodnych z rolami dzieci (tak jak podczas  występu w przedszkolu)

28.01.2019r.- Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, godz. 15.00

29.01.2019r.- zajęcia garncarskie w przedszkolu

06.02.2019r.- Bal Karnawałowy

Grupa teatralna "Euforia"

Dnia 31.01.2019r. w naszym przedszkolu gościliśmy grupę teatralną Seniorów "Euforia" . Wspaniali aktorzy wystawili dzieciom Jasełka , a my mogliśmy tego dnia stać się widzami i obserwować innych podczas wystąpienia. Bardzo się nam podobało!

Konstruowanie gier planszowych

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć własne gry planszowe?

Ponieważ:

Gry planszowe wspomagają rozwój intelektualny zwłaszcza u dzieci, integrują, zacieśniają więzi międzyludzkie, łączą pokolenia, uczą trudnej sztuki wygrywania i jeszcze trudniejszej – przegrywania. (dr Tomasz Sobierajski)

Jednym z dobrych sposobów wspomagania rozwoju umysłowego dzieci jest wprowadzenie ich w tajniki konstruowania gier, a potem wspólne rozgrywanie każdej ułożonej gry. (prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska)

...a poza tym konstruowanie gier dało wszystkim tyle radości!!

I Nagroda w przeglądzie Jasełek

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grupa "Pszczółek" zdobyła I nagrodę w II przedszkolnym przeglądzie Jasełek i przedstawień Bożonarodzeniowych "Śpiewajmy i grajmy Mu" organizowanym przez Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej!

Copyright 2019  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.