Mikołajki

6 grudnia z niecierpliwością czekaliśmy na wizytę Św.Mikołaja . I doczekaliśmy się - przyszedł z workiem pełnym prezentów i niespodzianek, każdy z nas został obdarowany prezentem za co bardzo Mikołajowi dziękujemy.

W świecie widza i aktora

W ramach realizacji programu własnego Agaty Żuk i Beaty Klimiuk pt.  "W świecie widza i aktora" w naszej sali powstał kącik teatralny, który jest stale wyposażany w nowe stroje i rekwizyty. Dzięki nim dzieci mają okazję przymierzać różne kreacje i wcielać się w różne postacie. Zabawy dowolne stały się jeszcze bardziej kreatywne i wyzwalające twórczą ekspresję. Cieszymy się bardzo, że nasz nowy kącik przypadł dzieciom do gustu i stale w nim przebywają:)

SWIATOWY DZIEŃ DRZEWA

Obchodząc światowy dzień drzewa wspólnie z P.Adamem posadziliśmy na naszym placu przedszkolnym drzewko.