WOŚPik :)))))))))

Chcemy poinformować, że dostaliśmy podziękowania za udział w konkursie plastycznym "Skrzat WOŚPik".

laughing

W naszej sali zamieszka Skrzat WOŚPik , który przyniósł nam też upominki

Konkurs "Narysuj SKRZATA WOŚP-ika"

Bierzemy udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez szefa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

"Narysuj SKRZATA WOŚP-ika".

Skrzat WOŚP-ik  to pozytywna postać krasnala, który uwielbia pomagać innym. Jest zawsze uśmiechnięty i nosi czerwone okulary.

Ptaki zimujące w Polsce

12 stycznia, w naszym przedszkolu, gościliśmy Panią Magdalenę Żychowską - pracownika Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, która wprowadziła nasze dzieci w tematykę dotyczącą dokarmiania ptaków i zwierząt zimą.

"Studenci dzieciom"

18 stycznia, w naszym przedszkolu, odbyło się wyjątkowe spotkanie. Naszymi gośćmi były studentki Pedagogiki, które pod opieką Pana Piotra Zdunkiewicza, przygotowały i przedstawiły dzieciom inscenizację wierszyków.

Mamo, tato, wolę wodę !

Nasze dzieci biorą udział w programie edukacyjnym "Mamo, tato, wolę wodę !", którego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Na zajęciach Krasnoludki, poprzez doświadczenia,  dowiedziały się jak ważną rolę pełni woda dla organizmów żywych.