DRODZY RODZICE!!

Dostosowując się do nowych wyzwań, spowodowanych koniecznością pozostania naszych przedszkolaków w domach, na naszej stronie przygotowana została nowa zakładka "Domowe Przedszkole". Będziemy w niej publikować materiały edukacyjne, propozycje spędzania czasu w domu, znajdzie się również coś dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

Nauczycielki Przedszkola

Zdjęcia z zadaniami można wydrukować lub z pomocą rodzica narysować / napisać na kartce. Kto ma chęć może podzielić się swoją pracą i przesłać nam w wiadomości na messengera lub na adres e-mail :

SÓWKI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja fotograficzna!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne włączenie się do akcji "Piękna nasza Polska cała!".

Zapraszamy do obejrzenia filmu z najpiękniejszymi zakątkami naszego kraju.

Minutki z książką - oferta Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej

Powracamy z czytaniem dla najmłodszych. W każdy piątek (startujemy 8 maja) zapraszamy na transmisję na żywo na facebook biblioteki.

Spędźcie z nami piątkowe majowe przedpołudnia z „Misią i jej małymi pacjentami” Anieli Cholewińskiej-Szkolik.

Link do transmisji:

ROZSTRZYGNIĘCIE KOKURSU EKOLOGICZNEGO

Z przyjemnością informujemy, iż rodzinny konkurs ekologiczny pt. „Ratujmy Ziemię” został rozstrzygnięty.

Wpłynęło do nas 17 bardzo ciekawych plakatów. Zobaczcie sami:

Celem konkursu było upowszechnianie treści proekologicznych wśród przedszkolaków oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej poprzez rodzinne wykonanie pracy.

Po burzliwej naradzie, jury wyłoniło laureatów:

I miejsce – Lidia z grupy Biedronki

II miejsce - Norbert z grupy Sówki

III miejsce – Agatka z grupy Pszczółki

wyróżnienia:

Pola – z grupy Żabki

Artur – z grupy Biedronki

Jakub – z grupy Pszczółki

Zosia – z grupy Żabki

Iga – z grupy Sówki

Weronika – z grupy Pszczółki

Lena – z grupy Sówki

Matylda - z grupy Biedronki

Zuzia – z grupy Żabki

GRATULUJEMY!!!

Kwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, WiosnaKwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, WiosnaKwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, WiosnaKwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, WiosnaKwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, WiosnaKwiat, Niebieski, Różowy, Płatki, Pięć, Wiosna

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.