foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Po 6 maja 2020 r. rozważane jest uruchomienie działalności przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkole. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych. Według wytycznych Ministerstwa Zdrowia grupy mają być maksymalnie ograniczone. W związku z powyższym proszę o informację, czy Państwo wyrażają zainteresowanie posłaniem dziecka do przedszkola po 6 maja. Decyzja o uruchomieniu placówki zostanie podjęta po zebraniu wszystkich informacji oraz analizie wymogów określonych przez Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej oraz służb sanitarnych. Informacje można przesyłać drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (83) 341 64 16; (83) 341 64 17 do 04.05.2020r. do godziny 11.00.

Ewa Dąbrowska-Gomółka
Dyrektor przedszkola

Copyright 2020  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.