foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rekord dla Niepodległej z okazji100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Dnia 9 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość przygotowała grupa "Sówki". Dzieci opowiedziały w wierszach i piosenkach o trudach Polski w latach zaborów. Nie zabrakło też klasycznego wiersza Bełzy – Katechizm polskiego dziecka, a także piosenek o Polsce, jej barwach i symbolach. Przedszkolaki zaprezentowały taniec krakowiak oraz taniec z szarfami. Uroczystość ta była doskonałą okazją, by włączyć się do akcji "Rekord dla Niepodległej", dlatego też o godz. 11.11 wszyscy wspólnie (dzieci i pracownicy przedszkola) odśpiewaliśmy 4 "Mazurka Dąbrowskiego"

Copyright 2019  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.