Ogłoszenie dla rodziców

Szanowni Państwo,

informuję, iż decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa,  funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

W okresie od 12 do 25 marca br.  przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W dniach 12, 13 marca br. przedszkole zapewni opiekę tym dzieciom, których rodzice nie zdołają jej zorganizować w domu.

Od poniedziałku 16 marca br.  zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone.

O wszystkich postanowieniach i zaleceniach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej przedszkola. W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną. Zachęcamy również do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ewa Dąbrowska-Gomółka
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 3