foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Przedstawienie teatralne pt. "Planeta Samo zdrowie i misja generała Osiłka"

Dnia 29 października przedszkolaki obejrzały spektakl pt. „Planeta  samo zdrowie i misja generała Osiłka” w wykonaniu aktorów ze studia artystycznego Akada z Suwałk. Bajka opowiadała o prawidłowych sposobach odżywiania się i zdrowym stylu życia. Główni bohaterowie przedstawienia pokazali dzieciom jakie skutki niesie ze sobą spożywanie dużej ilości słodyczy i zbyt długie siedzenie przed telewizorem i komputerem. Aktywne włączenie przedszkolaków do spektaklu pozwoliło na sprawdzenie posiadanych wiadomości na temat sposobów dbania o własne zdrowie poprzez jedzenie warzyw, owoców, picie wody i uprawianie sportu.

Copyright 2020  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.