Informacja o rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2019/2020

Link do systemu rekrutacji (kliknij na obrazek):

Informujemy Rodziców, iż w dniach od 20 maja, godz. 8.00 do 31 maja, godz. 15.00 odbędzie się rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca w przedszkolu dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 l.

W rekrutacji uzupełniającej mogą brać udział dzieci  z miasta i spoza miasta Biała Podlaska.

Prosimy Rodziców o przestrzeganie terminów rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.

Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 31.05.2019 r. do godz. 15.00.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Biała Podlaska Nr 12/19 z dnia 22 stycznia 2019 r.

Uchwała Nr IV/25/19 Rady Miasta z dnia 28 stycznia 2019 r.