foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

228 rocznica Konstytucji 3 Maja

Na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta Akademia, która miała na celu kształtowanie postaw patriotycznych i świadomości narodowej u naszych wychowanków oraz utrwalenia znajomości symboli narodowych.

Program artystyczny przygotowały dzieci z oddziału „Pszczółek”, które przeniosły nas na chwilę do roku 1791r. Przedszkolaki zaprezentowały inscenizację obrad Sejmu Wielkiego i uchwalenia konstytucji. Dzieci zachwyciły uroczą grą aktorską oraz barwnymi strojami z epoki.

Przedszkolaki wspaniale zatańczyły Poloneza, śpiewały patriotyczne pieśni i recytowały wiersze. Była to piękna, pełna radości i dumy narodowej uroczystość.

Copyright 2019  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.