Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pożegnanie starszaków

     Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 17 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci z grupy Biedronki zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki. Emocji nie brakowało… Na zakończenie starszaki otrzymały pamiątkowe ołówki. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła wszystkim starszakom sukcesów w szkole.

Copyright 2024  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.