ROK MA

DWANAŚCIE

MIESIĘCY

Organizator konkursu zaprasza Przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, organizowanym na terenie naszej placówki

Ideą konkursu jest wydrukowanie kalendarza na rok 2024, który ilustrowany będzie, wybranymi spośród wszystkich, pracami dzieci przedstawiającymi obraz danego miesiąca widziany oczami młodego twórcy. Kalendarz będzie można nabyć podczas kiermaszu świątecznego, w grudniu 2023 roku. Dochód przeznaczony będzie na potrzeby przedszkola.

Konkurs, to jeden z elementów realizacji programu autorskiego, którego głównym celem jest kształtowanie rozumienia relacji czasowych – powtarzalności pór roku i porządku następujących po sobie miesięcy.

Regulamin konkursu i karty zgłoszeń, znajdują się u wychowawców grup.

Serdecznie zachęcam do udziału😊

Z racji tej, że tematyka wymaga wsparcia dziecka przez osobę dorosłą,
 z góry dziękuję Rodzicom dzieci za pomoc małym twórcom, a Wychowawcom za wsparcie mojej inicjatywy…

Organizator konkursu i autorka programu – B. Zachariasz