Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pomocy Ukrainie cd. ....

Akcja pomocy zainicjowana i zorganizowana przez nauczycielki, która spotkała się z tak dużym odzewem i ofiarnością wspaniałych Rodziców naszych dzieci trwa nadal: sprzedane zostały wszystkie serduszka upieczone przez mamę Szymona, kobietę o sercu większym od wszystkich upieczonych serc – Panią Kingę Gil. Dało to kwotę 530 złotych! Za tą kwotę zakupiłyśmy środki opatrunkowe. Nauczycielki podczas zakupów dorzuciły jeszcze dodatkową „cegiełkę”. Mąż Pani Dorotki zawiezie tą pomoc, wraz z innymi potrzebnym tam rzeczami, już dzisiaj na Ukrainę.

Spotykamy się też z dziećmi uchodźców. Podchodzą do nas z dystansem ale dajemy im te małe chwile oderwania od trudnej rzeczywistości, codziennej monotonii. To wszystko przysparza nam dużo radości😊 ale i emocji trudnych. Kochani Rodzice, jeszcze raz  dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Copyright 2022  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.