Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

'Razem na święta"

Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do akcji MEN "Razem na święta". Akcja zachęca dzieci do niesienia pomocy innym, aby działania realizowane w ramach szkolnych klubów i kół wolontariatu zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Celem akcji jest także budowanie wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. 

Pracownicy, dzieci i rodzice włączając się do akcji wykonali kartki świąteczne z życzeniami, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Kozuli. 

W ramach akcji została zorganizowana także zbiórka karmy dla zwierząt ze Schroniska Azyl w Białej Podlaskiej.

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.