Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

INFORMACJE DOTYCZĄCE ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo waszych dzieci i pracowników przedszkola prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania  przedszkola.

WAŻNE:

1. Wszystkich Rodziców prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego w związku z wytycznymi MEN, GIS,MZ dotyczącymi obszarów, w których zostały wyodrębnione strefy z uwagi na większe ryzyko zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

2. Wszyscy Rodzice/Opiekunowie zostaną zobowiązani do podpisania zaleceń dotyczących przyprowadzania dzieci do przedszkola w związku sytuacja epidemiczną

3. Będą one wydawane w dniach 01–02.09.2020r. oraz dostępne na stronie internetowej przedszkola.

 

ODBIÓR DZIECI:

1. Dziecko może być odbierane z przedszkola tylko przez rodziców lub osobę dorosłą mającą pisemne upoważnienie rodziców. Pisemne upoważnienie składamy na początku roku z podaniem imienia, nazwiska i numeru dowodu osobistego osoby upoważnionej’.

2. Osoba przyprowadzająca i odbierająca dziecko z przedszkola zobowiązana jest do zakładania maseczki i dezynfekcji rąk.

 

 

 

OPŁATY:

Na opłaty składają się:

  • opłata za wyżywienie, trzy posiłki – 5.80zł, w tym: śniadanie, obiad (zupa i deser), obiad (drugie danie).
  • wpłata na konto: żywienie - nr konta 16 1020 1260 0000 0402 0159 1973

 

  • opłaty za godziny pobytu przekraczające czas realizacji bezpłatnej 5-godzinnej podstawy programowej w kwocie 1.00 zł. za każdą rozpoczętą godzinę. Zwolnione z opłaty są dzieci sześcioletnie realizujące roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne oraz w wysokości 50% każde dziecko z rodziny wielodzietnej i posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
    wpłata na konto: świadczenia w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej - nr konta 06 1020 1260 0000 0802 0159 1957
    Opłaty należy dokonać do 15 każdego miesiąca.

WAŻNE:

  • Do przedszkola przyjmowane są tylko dzieci zdrowe.
  • Rodzice/Opiekunowie! Nie podajemy przeziębionemu dziecku syropu na obniżenie temperatury w celu jego „przetrzymania” w przedszkolu. Pamiętajmy o innych dzieciach i personelu przedszkola, którzy mogą ulec zarażeniu.

NIE PODAJEMY DZIECIOM LEKÓW W PRZEDSZKOLU!!!

  • Wymagając od innych uczciwości względem przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, bądźmy sami uczciwi w tym zakresie.

 

 

Jest nam bardzo miło, że wybraliście Państwo naszą placówkę.

Postaramy się nie zawieść Państwa zaufania :)

                           

                                                                                       Dyrekcja i nauczyciele 

                                                                   Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

PLIKI DO POBRANIA 

zalecenia dla rodziców

upoważnienie do odbierania dziecka

zgoda na pomiar temperatury

oświadczenie o wielodzietności

 

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.