Dzień adaptacyjny w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy dzieci  nowo przyjęte wraz z rodzicami

z grupy najmłodszej 3latków (rok urodzenia 2017), które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem na zajęcia adaptacyjne , które odbędą się w  naszym przedszkolu

w oddziale „Krasnoludków” w dniu 31.08.2020 o godzinie 10.00.

Dla dzieci jest to wspaniały moment na zabawę z rówieśnikami, natomiast rodzice będą mogli uzyskać wszelkie informacje na temat pracy naszej placówki.

W programie:

-Zabawy integracyjne , wzajemne poznanie się dzieci i nauczycielek,

-Zwiedzanie pomieszczeń przedszkolnych, w których będą przebywać dzieci,

-Zabawy w ogrodzie przedszkolnym

DRODZY RODZICE!

Sytuacja epidemiologiczna panująca w naszym kraju i regionie skłoniła nas do zoorganizowania zajęć w nieco innej formie.

Na zajęciach adaptacyjnych w sali może uczestniczyć jedna osoba dorosła. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych, a także obuwia na zmianę dla siebie oraz dziecka.

Zapraszamy także w tym dniu wszystkie dzieci nowo przyjęte do zwiedzenia przedszkola i spotkania z nauczycielkami.

Serdecznie zapraszamy!