Praca przedszkola w okresie wakacji 2020 roku

Szanowni państwo,
przypominamy, że Przedszkole Samorządowe Nr 3 pełni dyżur w miesiącu lipcu. Zgłoszenia dzieci  na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola oraz innych placówek dyżurujących w miesiącu sierpniu prosimy przesyłać  drogą mailowa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub informować telefonicznie do 10 czerwca 2020r.

Informacje organizacyjne zostaną podane do wiadomości zainteresowanym Rodzicom w późniejszym terminie.

Przypominamy, iż zgodnie z wytycznymi, w okresie wakacji,  do przedszkola w pierwszej kolejności  powinny uczęszczać te dzieci, których rodzice oboje pracują i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Przedszkola dyżurujące w lipcu 2020r. – 3, 6, 7, 17

Przedszkola dyżurujące w sierpniu 2020r. – 11, 13, 15, 16