Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zaproszenie do konkursu dla dzieci "Niezłe ziółko"

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów zapraszamy dzieci do aktywnego udziału w konkursie „Niezłe ziółko” dotyczącego ziół. Organizatorem Konkursu jest Województwo Lubelskie,                                                    a wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie.                                                                                            Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącym konkursu. Poniżej znajduje się regulamin konkursu  i karta zgłoszenia.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

 

Copyright 2021  Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej

 

 Designed by www.diablodesign.eu.