Nauczyciele:

• Barbara Sałata
  • Anna Adzinkiewicz

Najbliższe wydarzenia:

• Drodzy rodzice od dnia 01.01.2018 zmiana numerów kont na które można uiszczać opłaty. Więcej informacji na stronie głównej lub na tablicy ogłoszeń dla rodziców w przedszkolu.

• 17.05.2018r.- będą robione zdjęcia przez fotografa;
  • 17.05.2018r- konsultacje indywidualne dla rodziców w godz. 15.30-16.00
  • 07.06.2018r.- odbędzie sie wycieczka do Siedlec;
  • 11.06.2018r. - Święto Rodziny w Ośrodku Agroturystycznym Wiosenny Wiatr w Woskrzenicach Małych o godz. 15.30. Rodzice zabierają dzieci z przedszkola i dojeżdzają tam we własnym zakresie. Koszt: 30 zł. dla dziecka z grupy- w cenie: atrakcje, kiełbaski, pieczywo, herbata, keczup, naczynia plastikowe.  Zgodnie z ustaleniami podjętymi na zebraniu, Rodzice dla siebie i pozostałych członków rodziny kiełbaski itp. zakupują we własnym zakresie (rodzeństwo korzysta z atrakcji za darmo).

UWAGA!!!

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko na dyżur wakacyjny, proszeni są o zgłoszenie do nauczycielek grup.

Lista dyżurujących przedszkoli wywieszona jest na tablicy informacyjnej przedszkola.

Cała Polska Czyta Dzieciom

W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" w grupie V miesiąc kwiecień był miesiącem kiedy to rodzice i dziadkowie naszych przedszkolaków mieli możliwość poczytania nam ksiązeczek. A odwiedzili nas: Pani Asia-mama Martynki, Pani Kasia-mama Lenki, Pan Stefan-dziadek Zuzi oraz Pan Tomasz- tato Jasia. Bardzo dziękujemy za właczenie się do naszej akcji.

Pierwszy dzień wiosny-grupa V

Z okazji pierwszego dnia wiosny wszystkie dzieci z grupy V przyszły  do przedszkola ubrane na zielono. Chociaż za oknami nadal panuje zima, to w przedszkolau zrobiło się iście wiosennie, a to za sprawą własnie zielonego koloru.  Dzieci wyruszyły na spacer z Panią Zimą w poszukiwaniu Pani Wiosny.

Wiosenny kącik przyrody

Kącik przyrody to "centrum naukowe" gdzie dzieci mogą eksperymentować, doświadczać, obserwować i porównywać. 20.03.2018r. przedszkolaki z grupy V zmieniły w  swojej sali kącik przyrody z zimowego na wiosenny. Zaangażowanie dzieci w prowadzenie kącika pozwoliło dzieciom zrozumieć potrzebę pielęgnacji i ochrony przyrody.

Tradycje Świąt Wielkanocnych-wizyta w muzeum grupy 5

W dniu 8.03.2018 r. dzieci z grupy 5 były na kolejnych zajęciach w Muzeum Południowego Podlasia.

Tematyką zajęć były tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi.