1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

• Barbara Sałata
  • Anna Adzinkiewicz

Najbliższe wydarzenia:

• 14.12.2017r.- Mikołajki na sportowo- wyjście na AWF, prosimy aby w tym dniu dzieci ubrane były na sportowo;
  • 18.12.2017r.- wyjazd na przedstawienie świąteczne do PSW (koszt 3 zł. na autobus);
  • 19.12.2017r. godz. 15.30- Uroczystość Jasełkowa;

Mikołajki- grupa 5

6 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Mikołajem.

Kolejne zajęcia w Bibliotece Barwnej

Dzieci z grupy V wzieły udział w kolejnych zajęciach w Bibliotece Barwnej. Tematyką zajęć była "Przyjazń w literaturze".

Urodziny Pluszowego Misia- grupa V

24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Urodziny Pluszowego Misia. W tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego pluszaka.

Sukces Ewelinki

Ewelinka Błaszczak z grupy 5 wzieła udział w dwóch konkursach piosenki o tematyce patriotycznej. Pierwszy konkurs odbył się w Przedszkolu Społecznym, Ewelinka zajęła w tym konkursie II miejsce. Drugi konkurs organizowany był przez Przedszkole Nr 6, mimo ogromnej konkurencji dziewczynka została laureatką konkursu zajmując I miejsce.