1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Nauczyciele:

-Beata Klimiuk       - Honorata Marjaniuk

Najbliższe wydarzenia:

- 05.10.17r Przesiewowe badania słuchu i mowy przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną

- 13.10.17 r Dzień Edukacji Narodowej, część artystyczna w wykonaniu dzieci z                        naszej grupy dla wszystkich pracowników przedszkola

- 18. 10.17r  godz 10.20 - wyjście do Szkoły Muzycznej

- 19.10.17r godz  12.00 - wyjście do Multicentrum

Dzień Drzewa

Wczoraj (10 października) obchodziliśmy Dzień Drzewa. Wspólnie z panią porozmawialiśmy o ochronie środowiska, przypomnieliśmy sobie nazwy drzew takich jak: sosna, brzoza, świerk, dąb, kasztanowiec itp. Następnie wykonaliśmy pracę plastyczną "Jesienne drzewko".

Wszystkie prace bardzo nam się podobały Uśmiech

Dzień chłopaka w gr. IV

W naszej grupie ten szczególny dzień przebiegł pod hasłem Super Chłopak.

Każdy z chłopców miał okazję poczuć się w tym dniu wyjątkowo.

Dziewczynki  dbały o swoich kolegów sprzątały zabawki

pomagały w sali oraz składały piękne życzenia.

Na pamiątkę tego święta wręczyły również medal „super chłopak” oraz

niespodziankę - klocki lego.

Zajęcia edukacyjne w Bibliotece "Barwnej" gr IV

Dnia 26 września wybraliśmy się na zajęcia do biblioteki. Wysłuchaliśmy bajki pt. "Sztuka latania", uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych oraz oglądaliśmy bajkę pt. "Daleka podróż".

Przejście dla pieszych

W poniedziałek (25 września) wybraliśmy się na pobliskie skrzyżowanie w celu praktycznej nauki przechodzenia przez  jezdnię. Przedszkolaki zapoznawały się z wyglądem i znaczeniem znaków            drogowych takich jak przejście dla pieszych. Dzieci obserwowały też zachowanie pieszych i pojazdów. Przechodziły na drugą stronę ulicy z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa.