Moje ciało

Dzięki uprzejmości naszych sąsiadów "z za ściany" mieliśmy możliwość uczestniczyć w zajęciach pt. "Moje ciało" przygotowanych przez Panią z Multicentrum. Dzieci dowiedziały się jak wyglądają wewnętrzne narządy i do czego służą. Ba! Mogły przyjrzeć im się z bliska.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Do społecznej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" zaprosiliśmy rodziców, którzy chętnie przyłączyli się do prowadzonej przez nas akcji.

Kącik przyrody

Z nadejściem Wiosny postanowiliśmy w naszej sali założyć kącik przyrody. Posialiśmy różne nasionka, posadziliśmy kwiatki, warzywa. Dbamy o nie codziennie i sprawdzamy jak rosną.

Multicentrum

Kolejna wizyta dzieci z oddziału III w Multicentrum, tym razem o tematyce wielkanocnej:)

Powitanie Wiosny

W końcu powitaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny! 21 marca dzieci pożegnały się z Panią Zimą, a radosnym śpiewem przy wesołej paradzie powitały Panią Wiosnę. Mamy nadzieję, że z każdym dniem Wiosna będzie nam przynosiła coraz więcej słońca.