1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

• 10.10.2017- godz 9.00- wyjście do Biblioteki Barwnej
  • 17.10.2017-godz 9.00- wyjście do Muzeum Południowego Podlasia
  • 18.10.2017r godz 10.20 - wyjście do Szkoły Muzycznej
  • 26.10.2017- godz 12.00- wyjazd na przedstawienie "Baśń o zaklętym kaczorze"

Zajęcia otwarte dla rodziców

Dnia 06.10.2017r. rodzice dzieci mieli okazję wziąć udział w zajęciach otwartych by móc przekonać się jak ich pociechy uczestniczą w zajęciach planowych organizowanych każdego dnia w przedszkolu. Jest to doskonała okazja by zobaczyć jak dziecko funkcjonuje w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy, trudności, co mu wychodzi najlepiej.

Dzień Chłopaka w oddziale III

Dzień Chłopaka w naszej grupie był pełen wrażeń,atrakcji i dobrej zabawy. Z racji święta wszyscy chłopcy zostali w tym dniu wyróżnieni, dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia wręczając drobny upominek. Odbyło się wiele zabaw zręcznościowych, chłopcy mieli okazję doświadczyć "golenia brody", a dziewczynki im w tym chętnie pomagały. Cały dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

W Bibliotece

Dnia 27.09. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym wizyta dzieci w Bibliotece Barwnej. Dzieci wysłuchały ciekawych książeczek o tematyce jesiennej następnie po wesołej zabawie z wykorzystaniem chusty animacyjnej- wykonały wspólną pracę z jesiennych liści.

Z wizytą w PEC

Dnia 26.09.2017r. dzieci z oddziału III miały okazję uczestniczyć akcji edukacyjnej pt. "Lekcja ciepła" organizowanej przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Dzieci dowiedziały się czym jest energia cieplna w życiu codziennym i jak należy ją oszczędzać by dbać o środowisko naturalne. Na zakończenie ciekawych zajęć dzieci otrzymały pamiątkową książeczkę o Czerwonym Kapturku.