1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Musical "Podróż w krainę baśni"

Dnia 07.12.2017r. dzieci mogły podziwiać musical "Podróż w krainę baśni" na podstawie Andersena"Dziewczynka z zapałkami". Spektakl bardzo się nam podobał, dzieci miały również możliwość zrobienia zdjęcia z Mikołajem.

Mikołajki w oddziale III

No i nadszedł długo wyczekiwany dzień przez dzieci MIKOŁAJKI!

Jesienna szaruga

Za oknami jesień...ta deszczowa, ponura.Postanowiliśmy więc umilić sobie ten czas i wykonać pracę plastyczną techniką "mokre w mokrym". Wykorzystaliśmy do tego słomki wykonując tym samym ćwiczenia oddechowe. Dzieci rozdmuchiwały farbę ile tylko miały sił;)

W ten sposób powstała praca pt. "jesienna szaruga".

Dzień Misia

W piątek 25.11. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia naszą salę opanowały pluszowe...białe... brązowe... duże...małe milutkie misie. Każdy był miły i wyjątkowy. Tego dnia odbyło się mnóstwo zabaw z udziałem przemiłych pluszaków. Dzieci także wykonały misie wykorzystując rolkę po papierze toaletowym. A pod koniec dnia była słodka misiowa niespodzianka dla każdego!

II miejsce

Cieszymy się bardzo i pragniemy pochwalić, że Marysia oraz Alicja w konkursie muzycznym organizowanym przez Przedszkole Społeczne pt."Mali Patrioci" w kategorii zespoły 4 latki zajęły II miejsce.