1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

• 25.10.2017 - całodniowa wycieczka do Siedlec
  • 26.10.2017 - o godz 9.00 kolejne spotkanie w Bibliotece Barwnej

UROCZYSTOŚĆ DOŻYNKOWA

Jesień, to czas zbioru plonów oraz zakończenie prac polowych wykonywanych przez rolników. Z tej okazji przygotowaliśmy w naszej grupie Uroczystość Dożynkową, której celem było budzenie szacunku dla pracy rolników, do chleba i ocalenie pięknej tradycji ludowej.

Dzieci odświętnie ubrane, zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne przed rodzicami oraz dziećmi z innych grup naszego przedszkola, za co nagrodzeni zostali  gromkimi brawami. Gościem honorowym podczas uroczystości był Prezydent naszego miasta Pan Michał Litwiniuk.

WIZYTA W BIBLIOTECE BERWNEJ

Rozpoczęliśmy cykl edukacyjnych spotkań w Bibliotece Barwnej. Dziś pod hasłem "Legenda o Białej Podlaskiej".

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ CHŁOPAKA

29 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Dziewczynki, wspólnie z rodzicami, przygotowały upominki swoim kolegom z grupy:). W ramach podziękowań otrzymały od chłopaków słodkie niespodzianki....

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Przedszkolaka. Wspólne zabawy uwieńczone były pamiątkowymi medalami oraz symbolicznymi upominkami :)