Co u nas?! - maluchy

12 Października. Co się u nas dzieje...

         Maluchy pracują tj. przygotowują się do uroczystości PASOWANIA, zaczęły pracować w kartach pracy, zdobywają nowe wiadomości na temat jesieni. Ostatnio brały udział w uroczystości DOŻYNEK, którą przygotowywały starszaki. Jak można zobaczyć na zdjęciu, były bardzo zainteresowane. Ponadto "bawiły się w pożar" , czyli brały udział w próbnej ewakuacji. Zachowały się bardzo dzielnie do momentu, kiedy miały możliwość wejścia do strażackiej terenówki. Tu nie wszystkim starczyło odwagi, a niektórzy woleli nawet zachować duży dystans;). Poza tym stają się bardziej samodzielni:  Grono wymagających "podkarmiania" maleje i są tacy, którzy samodzielnie rozbierają się i ubierają w piżamki przed leżakowaniem. Przy tej okazji wyrażamy podziw dla rodziców;), którzy wspomagają dzieci pozwalając ćwiczyć te umiejętności. Wbrew pozorom, to dla dziecka bardzo ważne - to jego droga do kolejnego sukcesu. Z nowości to również to, że maluchy zaczęły myć zęby i w grupie idzie im to całkiem sprawnie. Stanowią bardzo fajną ekipę:).