26 września. Popatrz na maluchy

Dla Maluchów wrzesień, to ciężki miesiąc: Miało być tak super a tu: po pierwsze rozłąka z mamą a potem nie ma jej tak długo. Po drugie: Pani ciągle coś każe i nie mogę jeść wtedy jak inni się bawią. Bawić się, bo są "jakieś" zajęcia i nawet na dworze do dyspozycji mam tylko tą dużą, kolorową zjeżdżalnię. Trudno mi to ogarnąć ale...

Rodzice! Macie SUPER DZIECIAKI!!! Te pożegnania w drzwiach bywają jeszcze dramatyczne ale później, każdego dnia jest lepiej, spokojniej. Wszystkie dzieci biorą udział w zajęciach, każdego dnia mniej "niespodzianek" w szatni, dzieci śpiewają, tańczą w kole
i dwójkach i nawet na spacer wyszliśmy już w parach, bez użycia "węża". Dzisiaj 99% obecnych założyło samodzielnie buty a do łazienki, by umyć rączki przed posiłkiem "dojeżdżamy pociągiem". Pani, która uczy języka angielskiego jest zachwycona zachowaniem dzieci podczas zajęć.

Wszystko będzie dobrze. Wspierajmy się i ufajmy sobie nawzajem.