Nauczyciele:

• Beata Zachariasz
  • Anna Jarzyna

Zakończenie roku szkolnego – maluszki przechodzą do MOTYLKÓW

28 czerwca odbyło się przedwakacyjne, oficjalne pożegnanie w grupie KRASNOLUDKÓW.
Po wakacjach dzieci już nie spotkają pani Ani, która zakończyła pracę w naszym przedszkolu. Będzie wszystkim nam jej brakowało.

Maluchy czekały na teń dzień z tego względu, że otrzymały dyplomy – świadectwa przejścia do grupy MOTYLKÓW;). W nagrodę za ciężką pracę z kolorowych piniat posypał się na nich „cukierkowo – balonowy deszcz”.

Wychowawczynie miały też okazję podziękować za wspólpracę rodzicom.

DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!!!

Spacer do centrum miasta

19 czerwca, maluchy wybrały się do centrum miasta, by obejrzeć wspólnie pomnik patrona Białej Podlaskiej. Przy okazji pięknej pogody, wstąpiły na lody i odpoczęły na Placu Wolności.

Na osiedlowym placu zabaw

Będąc na spacerach w bliskiej okolicy przedszkola, dzieci często mijały plac zabaw - inny niż ten na placu przedszkolnym. Dlatego też stanowił on dużą atrakcję, kiedy maluchy z grupy KRASNOLUDÓW mogły się tam pobawić.

W kinie Cinema

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, 30 czerwca, nasze maluszki wraz ze swoimi paniami wybrały się do kina na film pt. "Futrzaki ruszają na ratunek". Nie tylko kino i bajka były atrakcją tego dnia, ale również kolejna podróż autobusem MZK.