1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Dzień Edukacji Narodowej - występ

Dziś (13 październik) obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej i z tej okazji dzieci przygotowały niespodziankę wszystkim pracownikom naszego przedszkola. Na początku grupa IV zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne, a następnie wszystkie dzieci odśpiewały "Sto lat". Na koniec nauczyciele oraz pracownicy otrzymali prezent.

Dożynki

Jesień, to czas zbioru plonów oraz zakończenie prac polowych wykonywanych przez rolników. Z tej okazji przygotowaliśmy  Uroczystość Dożynkową, której celem było budzenie szacunku dla pracy rolników, do chleba i ocalenie pięknej tradycji ludowej.

Dzieci odświętnie ubrane, zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne przed rodzicami oraz dziećmi z innych grup naszego przedszkola, za co nagrodzeni zostali  gromkimi brawami. Gościem honorowym podczas uroczystości był Prezydent naszego miasta Pan Michał Litwiniuk.

Próbna ewakuacja

Dnia 10 października w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja. Wszysto obyło się pomyślnie, otrzymaliśmy pochwałę od pana z Straży Pożarnej i w nagrodę mogliśmy zobaczyć pojazd Straży Pożarnej Puszcza oczko

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

20 września gościliśmy w naszym przedszkolu  przedstawicieli Straży Miejskiej.

W spotkaniu wzięły udział wszystkie grupy wiekowe.

Podczas pogadanki dzieci zapoznały się z pracą strażnika, oglądały różne akcesoria takie jak mundur, lizak oraz czapkę .

Pani przypomniała dzieciom różne zasady dotyczące kontaktów z osobami nieznajomymi, kontaktu z nieznajomym psem .

Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze z aktywnym udziałem dzieci.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od funkcjonariuszy niespodziankę.

Wycieczka do Komendy Miejskiej Policji

Dnia 19 września dzieci z grupy II, IV i VI  wybrały się na wycieczkę do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Dowiedziały się ciekawych informacji nt. zawodu policjanta, przypomniały i  utrwaliły numery alarmowe oraz ważne zasady bezpieczeństwa. Przedszkolakom najbardziej podobały się radiowozy policyjne. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele wrażeń.