1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Farma Iluzji

Planetarium Mobilne Grawition

Dnia 7 czerwca do naszego przedszkola przyjechała firma : Planetarium Mobilne Grawition. Pan Piotr rozłożył wielką kopułę w której dzieci oglądały pokaz filmowy: „ Zula – Historia Ziemi” oraz zagadnienie astronomiczne: planety i statki kosmiczne. Dzieci były zachwycone widokiem tak dużej kopuły i oglądaniem niesamowitej prezentacji na leżąco. Przygoda w Planetarium na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Międzyprzedszkolny Konkurs "Moja piosenka z przedszkola"

W naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs pt.: „Moja piosenka z przedszkola". Wyróżnienie otrzymali: Mateusz i Pola również Nataszka otrzymała nagrodę za piękne granie na syntezatorze. Gratulujemy!!!

Zajęcia w MULTICENTRUM gr VI

Finał Mini - Zawodów Sportowych

W Samorządowym Przedszkolu Integracyjnym Nr 16 odbył się Finał:  II Międzyprzedszkolne Mini – Zawody Sportowe. Celem finału było popularyzacja sportu wśród dzieci jako aktywnej formy relaksu i wypoczynku oraz zapoznanie z mini zawodami sportowymi. Przedszkolaki biegały na dystansie 10m, rzucały do celu nieruchomego i wykonały skok w dal z miejsca, przy czym wspaniale się bawiły. Z naszej grupy dyplom i nagrodę otrzymał Bartosz M. Bardzo cieszymy się z kolejnego sukcesu Śmiech