1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Zakładamy kącik przyrody

Wiosna tuż, tuż, więc pod koniec lutego postanowiliśmy założyć w sali kącik przyrody. Wspólnie zasialiśmy rzeżuchę, pietruszkę, szczypiorek i bazylię. Teraz będziemy o nie dbać i obserwować jak rosną.

Teatrzyk ,,Kopciuszek"

Dnia 27.02 gościli u nas artyści teatru ,,Pod jabłonią" ze spektaklem ,,Kopciuszek". Dzieci obejrzały z zainteresowaniem znaną bajkę i były zachwycone grą aktorów.

Różne techniki plastyczne

Na zajęciach plastycznych rysowaliśmy i ozdabialiśmy sylwetę bałwanka pastą do zębów za pomocą różnego rodzaju stempli ( korek, ziemniaki, klocek)

Ozdabialiśmy również zwierzęta egzotyczne plasteliną rozprowadzaną i rozcieraną palcami.

Efekty były zdumiewające.

BAL W PRZEDSZKOLU

Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi , mali zgromadzeni na tej sali.

Dzień Babci i Dziadka w naszym oddziale

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego oddziału  gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.   Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta przygotowanym programie  artystycznym.