1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Dzień Rodziny w oddziale IV

Wyróżnienie w konkursie

Przedszkole Samorządowe Nr 17 zorganizowało konkurs pt. " Oblicza przyjazni w literaturze dziecięcej". Wiera Gościk z grupy IV wykonując piękną pracę plastyczną otrzymała wyróżnienie.

Wycieczka do Białegostoku

Konkurs "Moja piosenka z przedszkola"

W naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki "Moja piosenka z przedszkola". W konkursie wzięło udział 21 uczestników - dzieci z bialskich przedszkoli samorządowych w wieku 6 lat. Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Barbara SałataBeata Zachariasz. Wykonawcy zaprezentowali iście przedszkolny repertuar: piosenki o wiośnie, przyjaźni, zwierzętach i zabawkach. Mali uczestnicy włożyli  dużo pracy w przygotowanie się i serca w wykonanie. Oceniało ich zacne Jury w składzie: Pani Magdalena Osmulska - pracownik BCK, która pracuje z dziećmi prowadząc Zespół Pieśni i Tańca "Podlasiacy", Pani Beata Meges - nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym Nr 16 i Pan Janusz Maleńczuk - solista i gitarzysta Zespołu Muzycznego "Passat". Jury oceniało interpretację, dobór repertuaru, możliwości wokalne i ogólny wyraz artystyczny. Trudno było podjąć decyzję, bo każdy z solistów miał swoją klasę ale po naradzie, zgodnie z regulaminem konkursu, wyłoniono najlepszych: I miejsce zajęła Maja Tekielak z Przedszkola Nr 14, dwa II miejsca Maja Dymowska z Przedszkola Nr 13 i Nikola Makarewicz z Przedszkola Nr 6 oraz trzy III miejsca Zuzanna Łupawka z Przedszkola Nr 3, Klementyna Kołodziej z Przedszkola Nr 10 oraz Alicja Matczuk z Przedszkola Nr 11. Nagrody, których miedzy innymi była sponsorem Szkoła Tańca i Zabawy Dance&Fun, wręczyło Jury wraz z Dyrektorem Przedszkola  Panem Radosławem Klekotem, który pogratulował i podziękował wszystkim uczestnikom i zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Nagrodzeni zostali wszyscy wykonawcy.