1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Planetarium w przedszkolu

Pewnego dnia w jednej z sal przedszkolnych stanął wielki balon a w nim coś niesamowitego. Gdy weszliśmy do środka czuliśmy się jak w kosmosie, mnóstwo planet i gwiazd - dowiedzieliśmy się wielu ciekawych wiadomości o wszechświecie - super.

Teatrzyk w przedszkolu

ŚWIĘTO RODZINY

W tym roku święto rodziny spędziliśmy w Grill Parku , wszyscy wspaniale spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, było dużo zabawy, śmiechu i prezentów.

Wycieczka do Warszawy 2017 maj

Wspomnienia z wycieczki do Warszawy.

Pełni obaw wyruszyliśmy na podbój Stolicy,dla większości dzieci był to pierwszy samodzielny ,całodniowy wyjazd - bez rodziców oczywiście. Dzień słoneczny , obiadek pyszny, teatrzyk - byliśmy pod wrażeniem Piotruś Pan zauroczył nas wszystkich, w manufakturze cukierków podładowaliśmy energię łasuchując przepyszne cukierki a w zoo zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych i nie spotykanych na co dzień zwierząt. Z wrażeniami i uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Białej Podlaskiej.

Kolejny cykl zajęć w bibliotece