1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Święto Rodziny w oddziale II

Święto Rodziny w oddziale II z dnia 05.06.2017r.

Dzień Dziecka

W oddziale II z okazji Dnia Dziecka studenci przygotowali dzieciom zabawy ruchowe. Były przejścia przez tunele, slalomy, celowanie woreczkami do obręczy, ćwiczenia równoważne itp. ,a przy tym wszystkim  dużo śmiechu i zabawy.

Wycieczka do Sławatycz

Dnia 27.04.2017r. w ramach akcji „Poznajemy zawody naszych najbliższych” dzieci z oddziału II odbyły swoją pierwszą poważną wycieczkę do wytwórni lodów w Sławatyczach „Świat lodów CHYZ”. Dzięki uprzejmości rodziców Wiktora dzieci miały możliwość zobaczyć jak produkuje się pyszne, naturalne lody pozbawione wszelkich barwników i innych niepotrzebnych dodatków. Widok min dzieci BEZCENNY!!! Dzieci nie mogły przestać się uśmiechać, a podczas smakowania smakołyków po prostu zamilkły… ta cisza była bardzo wymowna- LODY PRZEPYSZNE.

Dziękujemy Państwu Magdalenie i Andrzejowi Chyz!!! To była niezapomniana i pyszna wycieczka :)

Zajęcia w bibliotece

Dnia 11.04.2017r. dzieci z oddziału II wybrały się do Biblioteki Barwnej gdzie odbyły się zajęcia o tematyce wielkanocnej. Dzieci wysłuchały bajki o wielkanocnym zajączku, a później musiały odszukać 10 jajeczek ukrytych między książkami. Zadanie wykonano w 100% ;)

W Multicentrum

Kolejna wizyta dzieci z oddziału II w Multicentrum.